Decoupage papír WINGED WILDLIFE

Decoupage papers Annie Sloan jsou velmi kvalitní velkoformátové dekupážové papíry, které navrhla Annie Sloan ve spolupráci s RHS – Royal Horticultural Garden (Britská královská zahradnická spol.).


  • Skladem
389 Kč / ks
Kategorie: Annie Sloan TM
 

 

Winged Wildlife ukazuje nádherně ručně malované příklady motýlů, můr a motýlů. Použijte tento decoupage papír Royal Horticultural Society (RHS) jako celý list nebo jako jednotlivé výřezy. Tyto ilustrace byly vybrány z publikace z konce 18. století představující „nejkrásnější a nejpodivnější“ flóru a faunu z evropských a čínských zahrad. Předměty zde zahrnují některé z nejpoutavějších nádherných živočichů přírody na pozadí grafitu (dostupné jako Chalk Paint a Annie Sloan Wall Paint).

Úplný název publikace, ve které byly tyto kresby uvedeny, je „Collection precieuse et enluminée des fleurs les plus belles et les plus curieuses, qui se cultivent tant dans les jardins de la Chine, que dans ceux de l’Europe“. (Vzácná a osvětlená sbírka nejkrásnějších a nejzvláštnějších květin, které se pěstují v čínských zahradách stejně jako v evropských zahradách). I když jsou umělci neznámí, autorem je Pierre Joseph Buchoz (1731-1807), francouzský lékař, který také studoval, učil a psal o botanických a přírodovědných předmětech.

Balení obsahuje 2 archy papíru hmotnostní charakteristiky 30 gsm (g/m2) ve velikosti 70 x 48 cm.

K nalepení a k zafixování použijte lepidlo na decoupage- Image Medium Annie Sloan.

Vyrobeno v UK.

® The Royal Horticultural Society. The Royal Horticultural Society, a jeho logo, jsou obchodní značky značky The Royal Horticultural Society (Registered Charity č. 222879/SC038262) a použité pod licencií z RHS Enterprises Limited.