Decoupage papír SONGBIRDS

Decoupage papers Annie Sloan jsou velmi kvalitní velkoformátové dekupážové papíry, které navrhla Annie Sloan ve spolupráci s RHS – Royal Horticultural Garden (Britská královská zahradnická spol.).


  • Skladem
389 Kč / ks
Kategorie: Annie Sloan TM
 

Tento motiv ukazuje některé ilustrace fauny z RHS Lindley Collections. Tento papír na decoupage je inspirován ručně kolorovanými rytými stránky z populární publikace z roku 1819, která ukazuje tři krásné pěvce hnízdící mezi listy. Zde jsme představili Tomtits, Redpolls a Pied Finches. Jsou vytištěny na nebarveném hedvábném papíře navrženém tak, aby ladil se starobílým malovaným pozadím (odstín Old White Chalk Paint nebo Annie Sloan Wall Paint).

*Šest ptáků George Brookshawa, přesně nakreslených a vybarvených podle přírody, s úplnými pokyny pro mladé umělce, navržená jako doprovod k „Pojednání o malbě květin“. Každý barevný štítek má odpovídající bezbarvý štítek, takže čtenář může zkopírovat barevnou ilustraci. Brookshaw (1751-1823) byl umělec a učitel květinové malby, který vystavoval na Královské akademii v roce 1819.

 

Balení obsahuje 2 archy papíru hmotnostní charakteristiky 30 gsm (g/m2) ve velikosti 70 x 48 cm.

K nalepení a k zafixování použijte lepidlo na decoupage- Image Medium Annie Sloan.

 Vyrobeno v UK.

® The Royal Horticultural Society. The Royal Horticultural Society, a jeho logo, jsou obchodní značky značky The Royal Horticultural Society (Registered Charity č. 222879/SC038262) a použité pod licencií z RHS Enterprises Limited.